logo-sep-100.png

Niewiele organizacji społecznych w Polsce może pochwalić się nieprzerwanym działaniem przez cały okres stulecia, jakie upłynęło od odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

Z tej okazji Oddział Jeleniogórski zorganizował Konferencję okolicznościową dla członków wszystkich kół Oddziału, przedstawicieli centralnych władz SEP oraz zaproszonych gości. Konferencja odbyła się na terenie Kotliny Jeleniogórskiej w hotelu „Chata za wsią”.

Zaproszonymi na konferencje byli wszyscy członkowie Koła SEP przy Elektrowni Turów, które ma największą liczbę członków spośród wszystkich kół na terenie działania Oddziału Jeleniogórskiego SEP. W Oddziale jeleniogórskim wzajemna współpraca kół owocuje poszerzeniem wiedzy w zakresie szeroko rozumianej techniki elektrycznej, wymianą informacji i doświadczeń w eksploatacji urządzeń elektrycznych oraz rozwojem wzajemnych kontaktów członków stowarzyszenia.

Najpierw odbyła się część oficjalna, na której zaprezentowano historię działalności Oddziału jeleniogórskiego SEP, następnie wręczono odznaczenia dla osób najbardziej zasłużonych w naszym Oddziale SEP oraz wręczono pamiątkowe tabliczki dla zaproszonych gości. Taką tabliczkę przekazano również dla Dyrektora Oddziału Elektrowni Turów.

tabliczka-dla-d-100-lat-sep.jpg

Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymali pamiątkowe medale.

p1140915.jpg

Na konferencji oficjalnie przyjęto nowego członka koła SEP przy Elektrowni Turów w poczet członków SEP Oddziału Jeleniogórskiego. Kolega otrzymał legitymację członkowską oraz gratulacje od Prezesa SEP Oddziału Jeleniogórskiego.

My również gratulujemy i życzymy sukcesów w działalności dla Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

p1140949.jpg

Po uroczystym obiedzie przyszła pora na trochę rozrywki. Zaproszona aktorka z teatru jeleniogórskiego rozbawiła wszystkich uczestników swoimi skeczami, anegdotkami oraz piosenkami z repertuaru różnych wykonawców. Atmosfera śpiewu udzieliła się biesiadującym SEP-owcom. Członkowie naszego koła w sposób widoczny udzielali się w obu częściach uroczystego spotkania.

TUTAJ można przeczytać o historii działalności SEP w Polsce.

elturow_site