13 lipca 2018 roku

 

W dniu 13 lipca 2018 Dyrektor Elektrowni Turów Paweł Styczyński spotkał się przedstawicielami Zarządu Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy Elektrowni Turów, którzy  przedstawili sprawozdanie z dotychczasowej działalności Koła oraz pochwalili się zdobytymi wyróżnieniami. 

 

Przedstawiciele Zarządu przekazali  na ręce Dyrektora puchar przyznany przez Oddział SEP w Jeleniej Górze. Nasze Koło SEP otrzymało puchar za szeroko pojętą działalność związaną z organizacją prezentacji, publikacją artykułów, wygłaszaniem prelekcji, aktywnością członków stowarzyszenia oraz działalnością towarzysko-rozrywkową. Puchar, dotychczas przechodni, w uznaniu zasług został przyznany naszemu Kołu SEP na stałe. 

 

Następnie przedstawiciele Zarządu przedstawili Dyrektorowi obecną sytuację Koła i plan działania na lata 2018 - 2021. Zwrócono szczególną uwagę na kwestie rozwoju Koła SEP poprzez większy dostęp do wiedzy technicznej i możliwość skorzystania przez członków naszego koła z doświadczenia innych kolegów z Oddziału SEP. Omówiono problemy związane z planowaną organizacją wyjazdów technicznych do stacji energetycznej Mikułowa i Elektrowni Dychów, wyjazdów na targi ENERGETAB w Bielsku-Białej oraz innych oraz innych wyjazdów techniczno-naukowych.

 

 

 

 

15 maja 2018 roku

 

Zarząd Kola SEP przy PGE GiEK Oddział Elektrownia Turów pragnie po raz kolejny podziękować członkom naszego koła za efektywną i owocną pracę. Nasza działalność została ponownie doceniona przez Zarząd Oddziału SEP w Jeleniej Górze przyznaniem naszemu Stowarzyszeniu I miejsca w III i IV kwartale 2017 roku w konkursie na najbardziej aktywne koło w Oddziale.

 

W ten sposób została doceniona działalność naszego Koła polegająca na organizacji prezentacji i wycieczek technicznych, publikacji artykułów, wygłaszanie prelekcji oraz działalności towarzysko-rozrywkowej.

 

 

 

 

5 stycznia 2018 roku

 

Zarząd Kola SEP przy PGE GiEK Oddział Elektrownia Turów pragnie podziękować członkom naszego koła za efektywną i owocną współpracę. Nasza działalność została doceniona przez Zarząd Oddziału SEP w Jeleniej Górze przyznaniem naszemu Stowarzyszeniu I miejsca w I i II kwartale 2017 roku.

 

Aktywność członków koła, organizacja prezentacji i wycieczek technicznych, publikacja artykułów, wygłaszanie prelekcji oraz działalność towarzysko-rozrywkowa, to tylko niektóre z kryteriów branych pod uwagę przez jury konkursu na najbardziej aktywne koło SEP w Oddziale Jeleniogórskim.

elturow_site