20 grudnia 2016 roku

 

Zarząd Kola SEP przy PGE GiEK Oddział Elektrownia Turów pragnie podziękować członkom naszego koła za efektywną i owocną współpracę. Nasza działalność została doceniona przez Zarząd Oddziału SEP w Jeleniej Górze przyznaniem naszemu Stowarzyszeniu I miejsca w II i III kwartale 2016 roku oraz przechodni puchar.

Aktywność członków koła, organizacja prezentacji i wycieczek technicznych, publikacja artykułów, wygłaszanie prelekcji oraz działalność towarzysko-rozrywkowa, to tylko niektóre z kryteriów branych pod uwagę przez jury konkursu na najbardziej aktywne koło SEP w Oddziale Jeleniogórskim.

 

Podziękowanie

W imieniu Zarządu koła SEP przy PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów pragnę podziękować członkom naszego koła za efektywną i owocną współpracę. Nasza działalność została doceniona przez Zarząd Oddziału SEP w Jeleniej Górze przyznaniem naszemu stowarzyszeniu pierwszego miejsca w konkursie kół SEP za I i II kwartał roku 2015.

elturow_site