Informujemy, że Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. obecnie przyjmuje zgłoszenia akcjonariuszy chcących złożyć ofertę zbycia akcji na rzecz PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. w Tymczasowym Punkcie Obsługi Klientów w Bogatyni. Zgłoszenia można dokonać wyłącznie telefonicznie po numerem: (kierunkowy 22) 591 25 95.


Powyższy punkt zostanie uruchomiony w okresie: 24.02. – 28.02.2014 r. w budynku w Oddziale Elektrownia Turów, ul. Młodych Energetyków 12, Bogatynia (Budynek Bramy Głównej).

Jednocześnie informujemy, że zostały zrealizowane oferty sprzedaży akcji złożone w o okresie od 2 stycznia do 15 stycznia 2014r. (CDM przelał w dniu 7 lutego 2014r. płatność za akcje na rachunki akcjonariuszy).

Obecnie są rozpatrywane oferty złożone w okresie od 16 stycznia do 31 stycznia 2014 r.

Przypominamy, że Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. (CDM) na zlecenie PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. prowadzi proces przyjmowanie ofert sprzedaży akcji PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. (PGE GiEK) po cenie 25,19 złotych za 1 akcję na rzecz PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. (PGE).

Przyjmowanie zleceń odbywa się we wszystkich placówkach CDM w kraju po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu terminu (kierunkowy 22) 591 25 95.

Akcjonariusze PGE GiEK w terminie do końca marca 2014r. mają możliwość złożenia oferty dotyczącej dobrowolnego zbycia posiadanych akcji na rzecz PGE.

W związku z powyższym prosimy akcjonariuszy, którzy zamierzają dobrowolnie zbyć akcje na rzecz PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. o nieodkładanie decyzji na ostatni moment, gdyż załatwienie formalności w ostatnim okresie przyjmowania zleceń, z uwagi na duże zainteresowanie, może być utrudnione.

elturow_site