Nasze oddziały

Już po raz jedenasty, organizatorzy konferencji – PGE GiEK Oddział Elektrownia Turów, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Wrocław oraz Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej - zapraszają uczestników, tym razem do Karpacza. W dniach 8-11 maja 2018 roku przedstawiciele świata nauki i przemysłu będą mogli dokonać podsumowania poprzednich edycji konferencji, zapoznać się z osiągnięciami wykonawców przemysłowych obiektów energetycznych oraz z nowymi technologiami, stosowanymi przy ich realizacji.

Poprzednia, jubileuszowa edycja konferencji zorganizowana w 2016 roku w Szklarskiej Porębie, zgromadziła ponad 200 uczestników - naukowców, inżynierów, projektantów i wykonawców, ludzi nauki i przemysłu, rozwiązujących szeroko rozumiane problemy budownictwa przemysłowego, pojawiające się w procesach inwestycyjnych, eksploatacyjnych i modernizacyjnych obiektów budownictwa energetycznego.

Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć w załączonym komunikacie oraz na stronie: www.pzitb.wroclaw.pl.

elturow_site